Advertisment

przeziębienie

Dość dużo dumałam nad tym, co wpisać przy okazji opisywania produktu Vicks meddex syrop pomyślałam sobie, że po prostu zapodam kilka najciekawszych parametrów od producenta. Ale przecież to za mało i chcielibyście dowiedzieć się od autora wpisu cóś tam dodatkowo. Oczywiście. Podejmijemy wyzwanie pogłębienia naszej wiedzy.
Rozpocznijmy artykuł od tego, że przeziębienie wywołują wirusy, są one jednak odmienne od wirusów grypy, które powodują większe szkody w organizmie i są kłopotliwsze w terapii. Życzę każdemu prędkiego uleczenia z przeziębienia.
Zatem opiszmy vicks meddex syrop.

  Skład 20 mg/15 ml dekstrometorfanu bromowodorek.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na dekstrometorfanu bromowodorek albo na którakolwiek substancję pomocnicza, astma oskrzelowa, przewlekła obturacyjna dolegliwość płuc (przewlekłe zapalenie oskrzeli oraz rozedma płuc), zapalenie płuc, niewydolność oddechowa, depresja oddechowa, dzieci w wieku poniżej 14 lat, jednoczesne stosowanie inhibitorów MAO albo w ciagu 14 dni po przerwaniu terapii inhibitorami MAO.   Wskazania Leczenie suchego, drażniącego, nieproduktywnego kaszlu.

Ale po kolei opiszmy vicks meddex syrop.
Oraz wciąż jeszcze parę informacji w sprawie przeziębienia. W przyrodzie istnieje dużo ziól leczących tę chorobę. Bardzo dobrze może być zrobić sobie napar z lipy, ktory łagodzi katar oraz bóle głowy i zwalcza gorączkę. Rumianek posiada wlaściwości przeciwalergiczne, ale jednocześnie może służyć do inhalacji w celu udrożnienia dróg oddechowych. Temperaturę można obniżyć również stosując miete pieprzową, a również napar z jagód czarnego bzu. Jeśli chcemy się wypocić w czasie przeziębienia bardzo dobrze zastosować krwawnik pospolity. Należy pamiętać, że zarazić się przeziębieniem może być niezwykle łatwo. Wystarczy uścisk dłoni chorej osoby, dotknięcie klamki drzwi, przebywanie w towarzystwie chorej osoby… Małe dzieci chorują często, bo w przedszkolu albo w szkole przebywaja w większej grupie, a w niej łatwo można przekazywać sobie wirusy.
Oraz wciąż jeszcze parę informacji w sprawie przeziebienia. W przyrodzie istnieje dużo ziół leczących te chorobę. Bardzo dobrze może być zrobić sobie napar z lipy, który łagodzi katar oraz bóle głowy i zwalcza gorączkę. Rumianek posiada właściwości przeciwalergiczne, ale jednocześnie może służyć do inhalacji w celu udrożnienia drog oddechowych. Temperaturę można obniżyć również stosując miętę pieprzową, a również napar z jagód czarnego bzu. Jeśli chcemy się wypocić w czasie przeziebienia bardzo dobrze zastosować krwawnik pospolity. Należy pamiętać, że zarazić się przeziębieniem może być niezwykle łatwo. Wystarczy uścisk dłoni chorej osoby, dotkniecie klamki drzwi, przebywanie w towarzystwie chorej osoby… Małe dzieci chorują często, bo w przedszkolu albo w szkole przebywaja w większej grupie, a w niej łatwo można przekazywać sobie wirusy.

Advertisment