Advertisment

przeziębienie

Jak o tym wiadomo, nie pisze się o produkcie Envil gardło. I to nie jest dziwne, bo zwykle są wdzięczniejsze informacje. Jednakże w tym miejscu uczynimy odstępstwo od tej reguły i opiszemy ten produkt.
Zacznijmy od tego, że przeziębienia wywołują wirusy, są one jednak odmienne od wirusów grypy, które powodują większe spustoszenie w ustroju człowieka i są trudniejsze w terapii. Życzę wszystkim rychłego uzdrowienia z przeziębienia.
Zatem opiszmy envil gardło.

  Skład 1 tabletka do ssania zawiera: 1,5 mg chlorku cetylopirydyniowego, 1,0 mg chlorowodorku lidokainy oraz 17,42 mg cynku glukonianu (co odpowiada 2,5 mg jonów cynku).   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na substancje czynne albo odmienne środki leczenia miejscowo znieczulające z grupy amidów i na którąkolwiek substancje pomocniczą. Ciężka niewydolność wątroby albo nerek. Wrodzona albo idiopatyczna methemoglobinemia. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.   Opis Envil Gardlo to także tabletki do ssania do stosowania w stanach zapalnych gardła oraz jamy ustnej, a również pomocniczo w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych przebiegających z bólem gardła oraz w zapaleniu migdałków (angina). Dzięki połaczeniu trzech substancji aktywnych Envil Gardlo zwalcza ból gardła, likwiduje stan zapalny oraz działa przeciwwirusowo wspomagając system odpornościowy organizmu.

Co musisz wiedzieć o przeziębieniu? Choroba ta moglaby dotknąć każdego z was.Zdrowy organizm broni się przed zakażeniem uruchamiając mechanizmy obronne. Większość odczuwalnych poprzez nas objawow grypy oraz przeziebienia to także właściwie obrona organizmu poprzez drobnoustrojami, a nie bezpośrednie działanie bakterii czy może wirusow. Jak broni się nasz organizm? Nos, jama ustna, gardlo, krtań wyłożone są błoną śluzową, w której znajduje się niezwykle gesta sieć naczyń krwionośnych. Gdy w błonie śluzowej zagnieżdżą się drobnoustroje, organizm wysyła specjalne komórki – armię żołnierzy do walki z wrogiem. Przybywają na miejsce przeniesione poprzez krew. Rozpoczyna się walka, ktorej skutkiem sa odczuwane poprzez nas dolegliwości. Dochodzi do obrzeku blony śluzowej – stąd uczucie zatkanego nosa oraz “kluchy” w gardle. Błona śluzowa zaczyna produkować zwiększone ilości śluzu, wraz z nim usuwane są bakterie oraz wirusy. Kaszlemy oraz kichamy, by się jego pozbyć. Z nieżywych drobnoustrojów wydobywają się “zatrute strzały” – toksyny, ktore wywołują gorączkę oraz ogólne złe samopoczucie.
Wciąż jeszcze parę słów dotyczących tematu przeziebienia.Katar może być reakcją obronną na stan chorobowy organizmu. Przybiera on formę produkowanej poprzez błonę śluzową wydzieliny, która zaczyna być też wydalana z organizmu. Do tego sprowadza się jesteśmy w stanie zwykle kichanie. Jednakże katar trwający dłużej niż 7 dni nie powinien być też bagatelizowany, ponieważ może on prowadzić do infekcji, a także zapalenia zatok. Nie zawsze jednakże cieknący nos może być efektem przeziębienia. W przypadku kataru alergicznego wodnista wydzielina z nosa utrzymuje się prze dużo miesięcy co może być uciążliwe. Może on pojawiać się cyklicznie w zależności od natężenie występujących alergenów. Innym rodzajem kataru może być bardziej gesty w swojej formie katar zatokowy, któremu towarzyszy ból glowy (szczególnie przy pochylaniu). Może być też on wywołany poprzez zapalenie zatok.
Wciąż jeszcze pare słów dotyczących tematu przeziębienia.Katar może być reakcją obronną na stan chorobowy organizmu. Przybiera on forme produkowanej poprzez błone śluzową wydzieliny, która zaczyna być też wydalana z organizmu. Do tego sprowadza się jesteśmy w stanie zwykłe kichanie. Jednakże katar trwający dlużej niż 7 dni nie powinien być też bagatelizowany, ponieważ może on prowadzić do infekcji, a także zapalenia zatok. Nie zawsze jednakże cieknacy nos może być efektem przeziębienia. W przypadku kataru alergicznego wodnista wydzielina z nosa utrzymuje się prze dużo miesięcy co może być uciążliwe. Może on pojawiać się cyklicznie w zależności od natężenie występujących alergenów. Innym rodzajem kataru może być bardziej gesty w swojej formie katar zatokowy, któremu towarzyszy bol glowy (szczegolnie przy pochylaniu). Może być też on wywolany poprzez zapalenie zatok.

Advertisment