Advertisment

przeziębienie

Długo myślałam nad tym, co zapodać przy okazji omawiania produktu Natur sept gardło pastylek przyszło mi na myśl, że po prostu wezmę kilka najważniejszych informacji od dostawcy. Ale przecież to by było niewystarczające i chcielibyście dowiedzieć się czegoś wiecej. Dobrze więc. Pokuśmy się o próbę pogłębienia naszej wiedzy.
Zacznijmy pisać od tego, że przeziębienia powodują wirusy, są one jednak odmienne od wirusów grypy, które tworzą większe szkody w organizmie i są kłopotliwsze w leczeniu. Życzę paniom i panom śpiesznego uzdrowienia z choroby przeziębieniowej.
Zatem opiszmy natur sept gardło pastylek.

  Sklad wyciąg suchy z porostu islandzkiego 12 mg wyciag z korzenia prawoślazu 8,5 mg wyciąg z kwiatów dziewanny 8,5 mg wyciag z aloesu 10 mg witamina C 10 mg   Opis Leczenie podrażnień gardłaOchrona blony śluzowej gardłaNawilżenie gardła

Napiszmy parę słów o przeziębieniu oraz grypie. Jak wiadomo zazwyczaj podstawą leczenia właściwego może być higiena otoczenia chorującego dziecka. Bezwzględnie obowiazuje zakaz palenia tytoniu w całym mieszkaniu, nie jedynie w pokoju dziecka. Pamietaj o nosku. Wpuść do każdej dziurki jedną albo dwie krople soli fizjologicznej. Odczekaj chwilę, a w następnej kolejności rozrzedzoną wydzielinę usuń gruszka z szeroka, plastikową końcówką lub specjalnym aspiratorem, np. Marimer, NoseFrida, Sopelek. Z infekcjami wirusowymi organizm musi uporać się sam. Trzeba mu jednakże w tym pomóc, bo walka z drobnoustrojami może być dla niego dodatkowym obciążeniem. Najlepiej, skoro malucha uda sie zapakować do łóżka (leżąc w cieple, czlek najmniej się męczy). Jeśli posiada wysoką gorączkę oraz źle się czuje, a tak zwykle może być przy grypie, to także prawdopodobnie nie będzie protestować.
Oraz wciąż jeszcze parę danych na temat przeziębienia. Przeziebienie może być choroba krótkotrwałą, o łagodnym przebiegu oraz łatwą w leczeniu. Naturalnie nie należy bagatelizować jego objawów, ponieważ zbytnie pobłażanie może doprowadzić do pogłębienia stanu chorobowego oraz wystąpienia powikłań takich jak grypa, angina czy może także zapalenie płuc. By uniknać takich przykrych komplikacji warto stosować witaminy oraz suplementy diety podczas przeziebienie, z czego najlepsza może być witamina C. Może być ona składnikiem wielu produktów żywnościowych, w tym owocow (głównie cytrusów, takich jak pomarańcze, cytryny, mandarynki oraz inne), warzyw (warzywa zielone, szczegolnie pietruszka) soków oraz innych. Witamina C może być też ponadto przyjmowana w postaci tabletek o wzmocnionym działaniu. Witamina C hamuje rozwój choroby, wpływa korzystnie na uodpornienie organizmu i łagodny przebieg przeziebienia. Ponadto, zażywanie produktów bogatych w witaminę C może być istotnym elementem profilaktyki.
Oraz wciąż jeszcze parę danych na temat przeziębienia. Przeziębienie może być chorobą krótkotrwałą, o łagodnym przebiegu oraz łatwą w leczeniu. Naturalnie nie należy bagatelizować jego objawow, ponieważ zbytnie pobłażanie może doprowadzić do pogłębienia stanu chorobowego oraz wystąpienia powikłań takich jak grypa, angina czy może także zapalenie pluc. By uniknać takich przykrych komplikacji warto stosować witaminy oraz suplementy diety podczas przeziębienie, z czego najlepsza może być witamina C. Może być ona składnikiem wielu produktów żywnościowych, w tym owoców (głównie cytrusów, takich jak pomarańcze, cytryny, mandarynki oraz inne), warzyw (warzywa zielone, szczególnie pietruszka) soków oraz innych. Witamina C może być też ponadto przyjmowana w postaci tabletek o wzmocnionym działaniu. Witamina C hamuje rozwój choroby, wpływa korzystnie na uodpornienie organizmu i lagodny przebieg przeziębienia. Ponadto, zażywanie produktów bogatych w witaminę C może być istotnym elementem profilaktyki.

Advertisment