Advertisment

przeziębienie

A zatem drodzy czytelnicy szukacie informacji o produkcie Ibum grip. I to nie powinno nikogo zdziwić, bo gdy należy kupić produkt, to warto poznać opinie innych konsumentów. Ale jednak opinie te bywają zwykle różne. Niektórzy chwalą Ibum grip a inni ludzie zdecydowanie przeciwnie. Może komentarze pod tym tekstem ułatwią wam ustalić własne zdanie. Zdecydowanie często to zdanie innych kolegów i koleżanek decyduje o tym czy kupujemy czy raczej nie. Zachęcamy do komentowania.
Uwaga: ibum grip możesz kupić w aptece internetowej.
Zacznijmy od tego, że przeziębienia powodują wirusy, są one jednak inne od wirusów grypy, które sprawiają cięższe spustoszenie w ustroju i są kłopotliwsze w terapii. Winszuję wam rychłego uleczenia z choroby przeziębieniowej.
Ale po kolei opiszmy ibum grip.

  Skład Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg   Przeciwwskazania Produkt leczniczy może być przeciwwskazany u pacjentów:z nadwrażliwością na ibuprofen albo pseudoefedrynę albo na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego,u których po przyjeciu kwasu acetylosalicylowego albo innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały w wywiadzie objawy alergii w postaci nieżytu nosa, pokrzywki albo astmy oskrzelowej,z czynną albo w wywiadzie choroba wrzodową żoładka i (lub) dwunastnicy, perforacją albo krwawieniem, również tymi występujacymi po zastosowaniu NLPZ,ze skazą krwotoczną,z ciężką niewydolnościa wątroby, ciężką niewydolnością nerek albo ciężką niewydolnością serca,w ciąży,w okresie karmienia piersią,przyjmujących jednocześnie odmienne niesteroidowe środki leczenia przeciwzapalne w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia dzialań niepożadanych),z ciężkimi zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, tachykardią, nadciśnieniem tętniczym, dławicą piersiowa,u których wystąpiło zatrzymanie moczu,z nadczynnością tarczycy,z jaskrą z wąskim kątem,z krwotocznym udarem mózgu w wywiadzie albo występowaniem czynników ryzyka, które powinny zwiększać ryzyko krwotocznego udaru mózgu, na przykład w wyniku przyjmowania leków zwężających naczynia krwionośne albo innych leków zmniejszających przekrwienie, stosowanych doustnie albo donosowo   Wskazania IBUM GRIP produkt stosuje sie doraźnie w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak:niedrożność nosa i zatok obocznych nosa,ból głowy,gorączka,bóle stawowo-mięśniowe. 

Napiszmy coś tam o przeziębieniu i grypie. Na liście żywności, która ma działania antywirusowe z pewnością znalazłaby sie kasza jaglana. Pomaga ona na męczący kaszel, np. osuszając śluz zalegajacy na oskrzelach. Podobne właściwości ma goracy rosól z kury: od razu robi się po nim cieplej i kuruje nasze płuca. W celu wzmocnienia organizmu w menu powinny znaleźć się również pomarańcze, brokuły, szpinak, truskawki, czarne porzeczki, kiwi – to wszystko smaczne i uzbrajające nas w witaminę C. Wbrew pozorom, opatulanie się kołdrą i siedzenie w czterech ścianach wcale nie może być metodą na uniknięcie przeziębienia. Poprzez to także nasz organizm staje się mniej przygotowany na warunki obecne na zewnątrz, regularne spacery są zatem wskazane. Rozumieją to także na pewno miłośnicy nart, snowboardu i łyżew, którzy pomimo to wszystko powinni pamiętać o wskazówkach przytoczonych w tym miejscu wcześniej. Na fali sportowego entuzjazmu często zaniedbujemy kwestie żywieniowe. Tymczasem, wysiłek np. na stoku narciarskim wymaga ogromnej ilości energii, którą należy żwawo uzupełnić, inaczej staniemy się podatni na choroby.
Wciąż jeszcze pare zdań dotyczących tematyki przeziębienia.Katar może być szczególnie niebezpieczny w przypadku małych dzieci, które nie opanowaly odruchu czyszczenia noska. U niemowląt może zagrozić ich życiu, ponieważ uniemożliwia normalne oddychanie, np. w momencie ssania przy karmieniu. Małe dzieci nie potrafią oddychać poprzez nos i nie posiadają odruchów kaszlowych. Katar u niemowlaka to rownież częsta choroba. To również wyjątkowo zaraźliwa infekcja wirusowa, która przenosi się drogą kropelkową. Katar nie ominie żadnego dziecka. Nawet, skoro nie wpuścisz do domu żadnego zakatarzonego gościa, sama możesz przecież zarazić malca. Antybiotyki leczą dolegliwości bakteryjne, z kolei katar może być wywoływany poprzez wirusy. Sposób leczenia właściwego kataru u małych dzieci zawsze ustala pediatra. Może zalecić witaminy, które pomogą zwalczyć infekcję, i silniejsze leki, skoro katar może być wyjątkowo dokuczliwy.
Na koniec dodamy parę zdań w temacie przeziębienia. Od wieków wierzymy, że malinowa herbatka czy może sok pomagają skutecznie się rozgrzać, by do infekcji w ogóle nie dopuścić, kiedy przemarzniemy albo nas przewieje i system odporności zostanie czasowo osłabiony. Kiedy zatem już mikroby zaatakują, maliny pozwolą ?wypocić chorobę? i zarazem pokonać gorączkę. Złagodzą ból gardła i kaszel. Przekonania babć zatem już dawno temu potwierdzili naukowcy. Są niezbite dowody, że maliny pomagają. Poza wieloma cennymi składnikami zawierają salicylany, czyli działają podobnie, jak aspiryna i polopiryna. A kto, mając do wyboru, pyszny sok lub łykanie tabletek, stawia na te drugie? Maliny to również także znakomite źródło witaminy C, pobudzającej do pracy system immunologiczny, wzmacniajacej naczynia krwionośne. Niestety, najłatwiej pozyskać ją z owoców świeżych. W przetworzonych trzeba liczyć się ze sporymi stratami tej witaminy. Maliny powinny uczulać, nie są polecane osobom z dną moczanową (podagrą) i niewydolnością nerek. Skoro masz jakiekolwiek, zwłaszcza przewlekłe, problemy ze zdrowiem, a nie jedynie infekcję wirusową do pokonania, zawsze warto dietę omówić z lekarzem prowadzącym.

Advertisment